RATAI VISIEMS | aukščiausios kokybės prekes.
NULL
 

Padangų paieška

 
 

Naujiena!

Nuo šiol prekiaujame atsarginiais ratais!

 

Nuo šiol prekiaujame ir programuojame padangų slėgio daviklius

maketas_sulog_ses1_j.png

Naujiena! Nuo šiol prekiaujame ir programuojame padangų slėgio daviklius, kurie yra populiarūs tarp daugumos automobilių gamintojų. Galime pakeisti tik vieną sugedusį slėgio daviklį, arba įdiegti visiškai naują daviklių komplektą, Jūsų įsigytiems ratlankiams.

Nuo 2014 metų lapkričio 1 d. visi ES parduodami automobiliai turi turėti ratų slėgio stebėjimo sistemas (TPMS).

TIESIOGINĖS IR NETIESIOGINĖS SISTEMOS

Netiesioginė sistema nematuoja ratų slegio – ji lygina ratų apsisukimų skaičių ir jeigu nustato skirtingą apsisukimo dažnį viename rate, traktuoja tai kaip reikšmingą slėgio skirtumą tame rate ir praneša apie tai TPMS indikatoriuje. Šios sistemos trūkumas, kad ji nėra tiksli mažiems slėgių skirtumams, taip pat sistema neužfiksuos, kai slėgis yra blogas visuose ratuose. Automobilių gamintojai nuo 2014 m. trečio ketvirčio naudoja pažangesnes – tiesiogines slėgio matavimo sistemas. 


Tiesioginėje padangų slėgio matavimo sistemoje į ratus įmontuojami davikliai, kurie itin tiksliai matuoja oro slėgį ir temperatūrą kiekviename rate atskirai. Daviklis siunčia radio signalą tiesiai į automobilio kompiuterį, kuris Jums prietaisų skydelyje-ekrane praneša realią informaciją apie slėgį ir temperatūrą kiekviename rate. Nuo šiol „Ratai visiems“ galite įsigyti šiuos, naujos kartos, tiesioginius padangų slėgio matavimo daviklius, kuriuos suprogramuosime tiesiogiai su Jūsų automobiliu.

Mūsų adresas:

Europos pr. 71, LT-46333 Kaunas

Darbo laikas: I-V 8:00-18:00

...........................VI 9:00-15:00

...........................VII....... -

Tel.: +370 37 390700

Tel./ faksas.: +370 37 390778

El. paštas: info@rataivisiems.lt

www.rataivisiems.com